Služby

2D KONVERZE3DFACE STUDIO nabízí rovněž možnost realizace konverze 2D objektu (např. kvalitní staré fotografie) do trojrozměrné podoby
a jeho následného vypálení do skleněného krystalu. Gravírovat je možné taktéž běžnou 2D fotografii (pokud neodpovídá požadované kvalitě na konverzi do 3D) např. do skleněné destičky. Díky tomu Vám umožníme vytvořit originální upomínkový předmět i bez osobní přítomnosti zobrazovaného objektu, zvěčnit tak vzpomínku na své předky.

Vhodným nasvícením diodovým světlem ve zvolené barvě, které je součástí podstavců pod skleněné krystaly, je dosaženo dokonalého zobrazení 3D objektu. Vhodný podstavec si můžete vybrat v naší nabídce.

3D LASEROVÉ FOTOGRAFOVÁNÍNejvyšší kvality trojrozměrného (3D) portrétu ve skleněném krystalu je dosaženo pořízením profesionální fotografie přímo v ateliéru. Fotografování samotné trvá pouze několik vteřin, získaná data jsou poté počítačově zpracována a laserem vytvořen 3D portrét uvnitř vybraného krystalu. V případě, že není možné navštívit osobně náš ateliér, jsme připraveni při větších objednávkách přijet k Vám (např.: mateřské školky, školy, zájmové organizace, pečovatelské domy, firmy...)

AKCE


NOVINKY


Děkujeme za účast


NA VELETRHU FOR PRESENTS a FOR TOYS

3D dárky

3D školky

3D display

3D svatby

3D face

3D firmy

3D akty

3D ateliér